JAUNĀ ALFA ROMEO F1® KOMANDA

Jauns nosaukums, jauns korpusa dizains, jauna sezona: sagatavojieties elpu aizraujošam 2023. gada pasaules čempionātam.

SĀCIES JAUNS LAIKMETS

Inovatīvs, drosmīgs un grezns: jaunais modelis C43 ir izstrādāts, lai apburtu trasē. Automašīna ir ieguvusi jaunu sarkanmelnu krāsojumu, vairākus uzlabojumus un jaunus dizaina risinājumus, kas akcentē zīmola nepārtrauktas pilnveidošanās filozofiju. 

Evolucionējot pagājušā gada veiksmīgo modeli, C43 lepojas ar uzlabotu aerodinamikas elementu komplektu, 18 collu zema profila riepām un jaunu Ferrari hibrīdtehnoloģiju V6 turbodzinēju, kas atspoguļo zīmola drosmīgo garu.

IEPAZĪSTINĀM AR JAUNO C43

VALTTERI BOTTAS

Desmit Grand Prix laureāts Valtteri apliecināja sevi kā meistarīgu pilotu junioru formulu sacīkstēs, kļūstot par otro pilotu sacīkšu vēsturē, kas viena gada laikā (2008. gadā) izcīnījis Formula Renault Eiropas kausu un Formula Renault Ziemeļeiropas kausu, kam 2009. un 2010. gadā sekoja uzvara Formula 3 Masters sacīkstēs, tādējādi viņš kļuva par pirmo pilotu, kam izdevies gūt šādu dubultuzvaras sasniegumu. Pirmās formulas sacīkstēs viņš debitēja 2013. gadā un tika paaugstināts 2017. gadā, kad ieņēma nozīmīgu lomu četru konstruktora kausu izcīņā. Valtteri ilgā pieredze un sacensību gars palīdz komandai virzīties augšup rezultātu tabulās.

GUAŅJU DŽOU

Guaņju ir pirmais Ķīnas pilots Pirmās formulas sacīkšu vēsturē: ceļlauzis, kas sarakstīs nozīmīgu lappusi savas valsts autosporta vēsturē. Džou vien 22 gadu vecumā ir uzrādījis iespaidīgas prasmes. 2015. gadā viņš Itālijas F4 čempionātā izcīnīja otro vietu, pēc tam krājot uzvaru pēc uzvaras Euro F3 un F2 – Pirmās formulas sacīkšu atbalsta sērijās. Tā kā Džou ir vienīgais 2022. gada sezonas jaunpienācējs, viņš komandā ievieš talanta un jaunības entuziasma vēsmas.