PIEKRĪTU

4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

IDEĀLS ĀRĒJAIS IZSKATS UN SALONS

ALFA ROMEO “4C” – konkrētums bez liekvārdības, ko uzsver bezkompromisa stils, komforts un funkcionalitāte. Centrālajā modeļa daļā integrēta visvarenākā zvēra sirds, kuru skaidri var redzēt caur aizmugures logu.

Apaļie aizmugures lukturi pieskaņoti aizmugures spārniem, kuros integrētas dzesinātājam paredzētas gaisa atveres. Automašīnas sānu daļas kļūst smailākas virzienā uz priekšējo lukturu profilu, kurā ir divas “V” formas līnijas, kas nolaistas līdz vairoga formas restītēm un ALFA ROMEO simbolam.
Katra automašīnas daļa izveidota tā, lai veiktu konkrētu aerodinamisku funkciju un palīdzētu radīt spiediena spēku, kurš nepieciešams maksimālai saķerei ar ceļa segumu pagriezienos.

SACĪKŠU AUTOMAŠĪNAS SALONS

ALFA ROMEO “4C” – solis uz īsto sporta automašīnu pasauli. Salonā, tāpat kā ārpusē, katra detaļa un sistēma veic savu misiju. Unikālā kabīne izgatavota no oglekļa šķiedras, bet sēdekļi, kas garantē pareizu sēdēšanas stāvokli, izgatavoti, izmantojot pastiprinātu jauktu konstrukciju un speciālu vieglu apdari. Automašīnas piederumu panelis izgatavots no termiski veidota materiāla, ko izmanto tikai ierobežotā daudzumā izlaistās superautomašīnās.

ATBILDĪBA KATRĀ POSMĀ

Radot ALFA ROMEO “4C”, visa uzmanība tika veltīta progresīvām tehnoloģijām, kā arī kvalitatīvam darbam, kā rezultātā radās unikāli tehniski risinājumi. Eksperti, kas ar visu sirdi nodevās šā modeļa ražošanai, izgāja 500 stundu ilgu speciālu apmācību. Salikšanas mehāniķi personīgi sekoja katrai procesa fāzei un izpildīja stingrus kvalitātes kontroles testus, lai nodrošinātu, ka visas modeļa daļas darbotos ideāli. Gatavo automašīnu eksperti izmēģināja dažādos apstākļos. Tikai pēc tam ALFA ROMEO “4C” bija gatava braucienam ielās.

ITĀLISKĀ PILNĪBA

ALFA ROMEO “4C” modelis izgatavots Maserati rūpnīcā Modēnā. Automašīnas pilnību var pamanīt katrā modeļa detaļā.

Ievērojamākie Itālijas autorūpniecības nozares darbinieki, lielākie superautomašīnu ražotāji pasaulē ir devuši ievērojamu ieguldījumu ALFA ROMEO “4C” radīšanā:

• “Adler Group” – oglekļa šķiedras atbalsta virsbūves ražotājs
• “Emarc” – aizsargājošo loku, aptieciņu un visu alumīnija stiprinājuma detaļu ražotājs
• “IRM” – sarežģītu virsbūves apdares daļu ražotājs

Tieši tāpēc ALFA ROMEO “4C” atspoguļo Itālijas autorūpniecības nozarei raksturīgo ražošanas kvalitāti.