PIEKRĪTU

4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

accessories block 1 full width image

ALFA ROMEO “4C” varat mainīt un pilnveidot pēc savām vajadzībām. Var izvēlēties vienu no sešām ārējā dizaina krāsām: trīs pasteļkrāsas (melnu, baltu un “Alfa” sarkanu), pelēku metāla nokrāsu un divas trīsslāņu krāsas – “Madreperla” baltu un sarkano “Competizione”.
Vēl sportiskākam izskatam – dažāda lieluma, dizaina un krāsas diski. Varēsiet izvēlēties arī bremžu suportu krāsas. ALFA ROMEO “4C” piederumu sortimentā – četras bremžu suportu krāsas: pelēka (standarta), sarkana, dzeltena un melna.
“Salbelt” sēdekļiem ar oglekļa šķiedras korpusu, kam piemīt īstu sporta automašīnu īpašības, varēsiet izvēlēties vienu no četriem apšuvumu tipiem: standarta melnu audumu ar sarkanām šuvēm, melnu vai sarkanu ādu, ar sarkanām šuvēm dekorētu ādas un mikrošķiedras apšuvumu. Standarta melno salona krāsu var nomainīt pret divu toņu sarkanām nokrāsām.
Oglekļa šķiedras priekšējo lukturu korpuss un piederumu panelis – vēl dažas iespējas, kā izmantot oglekļa šķiedru – materiālu, kas dominē gan automašīnas salonā, gan ārējā apdarē. No šā materiāla izgatavota arī automašīnas atbalsta virsbūve.
Varat iegādāties vēl vairāk piederumu, piemēram, ALFA ROMEO “4C” sarkano pārklāju un rullī sarullējamo ceļa somu.