Giulia

ALFA ROMEO GIULIA PADARA IZCILĪBU PAR JŪSU STANDARTU

"Giulia Estrema"

Automašīna radīta dvēseles pamodināšanai, patiesās jaudas atklāšanai un harmonijas sajušanai starp autovadītāju un automašīnu. Atklājiet ierobežotā izlaiduma “Giulia Estrema”.

Izteiksmīgāka sporta daba

Automašīna, kuru iedvesmojusi jaudīgākās Alfa Romeo versijas “Quadrifoglio” dvēsele. Ekskluzīvas sporta detaļas, kuras pieejamas tikai limitētajā “Estrema” versijā, padarīs izteiksmīgāku automašīnas sportisko dabu. Karbona V formas priekšējā reste, 19 collu vieglmetāla diski, melnas krāsas bremžu suporti, karbona spoguļu nosegi.

Elegances un sportiskuma harmonija “Giulia Estrema” interjerā

“Giulia Estrema” interjerā elegances sajūtu veido augstākās kvalitātes materiāli un risinājumi, kuri rada harmonisku sajūtu starp autovadītāju un automašīnu. Ar ādu apvilkta pārnesumu svira un roku balsti rada sportisku eleganci. Atjaunotā multivides sistēma kopā ar 8,8″ skārienjutīgu ekrānu ir vieglāk sasniedzama un intuitīvāka. Ar ādu apvilktie sēdekļi un Alcantara iestarpinājumi ir lielisks komforta apvienojums un sportiskuma izteiksme. “Harman Kardon” audio sistēma kopā ar 14 skaļruņiem sniegs nevainojamu un ļoti tīru mūzikas skaņu.

GIULIA ESTREMA PASŪTĪJUMS

Leģendārā “Quadrifoglio” dvēsele, kas augšāmcēlusies dzīvošanai ikdienas sporta auto vadīšanai izveidotajā automašīnā. Sazinieties ar oficiālo pārstāvi un pasūtiet ierobežotā izlaiduma versiju pirmie.

GODALGOTAIS ALFA ROMEO SEDANS

Itāļu dizains, augsta snieguma dzinēji, kas nodrošina jaudu diapazonā no 160 līdz 280 ZS, aizmugures piedziņa vai Q4 pilnpiedziņa — tas viss garantē izteiktu vadīšanas baudījumu.

AUGSTĀKĀS KLASES PIEREDZE IKVIENĀ ELEMENTĀ

Autovadītāja vajadzībām pielāgota kabīne, kur kopā koncentrēta forma, saturs un skaists stils, nodrošinot unikālu vadīšanas pieredzi.

TEHNOLOĢIJA

Daži vienkārši un intuitīvi žesti tūlītējai darbībai. Tādējādi nekas nepārtrauks jūsu Alfa Romeo Giulia vadīšanas baudījumu. Iepazīstinām ar jauno informējoši izklaidējošo sistēmu, kas ir pilnībā pārveidota un papildināta ar ekskluzīvu 8,8 collu skārienekrāna displeju.