Giulia

ALFA ROMEO GIULIA PADARA IZCILĪBU PAR JŪSU STANDARTU

Atpazīstams siluets, kurā apvienojas progresīvi inženiertehniskie un aerodinamiskie risinājumi, radot nepārspējami skaistu automobili.

Adaptīvie ksenona tuvo un tālo gaismu priekšējie lukturi nodrošina optimālu apgaismojumu.

19 collu vieglmetāla diski ar krāsainiem bremžu klučiem.

Elektroniski nolokāmie spoguļi ar automātiskās aptumšošanās funkciju un aktīvo aklās zonas uzraudzības sistēmu.

Režģis ar V formas oglekļa šķiedras ielaidumu. Veloce apdare ar Dark Miron krāsas elementiem un emblēmu.

Aizmugures lukturi ar atpazīstamu LED dizainu

"GIULIA QUADRIFOGLIO"

Vēl izteiktāks raksturs. Trīsdaļīgā režģa V formas ielaidumu izceļ Dark Miron krāsas apdare, kas atbilst emblēmas krāsai. Pavisam jaunā Verde Montreal krāsas apdare ir radīta, izrādot cieņu Alfa Romeo spožajai vēsturei. Oglekļa šķiedras jumts un apdares elementi rada Giulia Quadrifoglio vieglo un sportisko korpusu. Četru izpūtēju atgāzu izplūdes sistēma ar īpašo ekstraktoru ideāli iekļaujas aizmugures bufera konstrukcijā.

Daudzfunkcionāla apsildāmā stūre ar ādas apdari un alumīnija vadības slēdžiem.

Jauna viduskonsole ar alumīnija vai koka apdari. Jauna pārnesumsvira ar ādas apdari.

Ideālā Harman Kardon skaņas sistēma ar 13 skaļruņiem un skandām zemo toņu atskaņošanai, 900 W kopējās jaudas baudījumam.

Instrumentu panelis ar 7 collu krāsu TFT ekrānu pilnīgai visu aktīvo drošības sistēmu un navigācijas informācijas pārskatāmībai.

Divu zonu automātiskā klimata kontrole uzlabotam komfortam.

Bezvadu lādētājs jūsu Giulia centrālajā daļā nodrošina ātru viedtālruņa uzlādi, neizmantojot kabeļus.

Proporcijā 40/20/40 nolokāmi aizmugures sēdekļi ar integrētiem roku balstiem.

"GIULIA QUADRIFOGLIO"

Vēl labāki materiāli un elementi. Ādas un Alcantara sēdekļu apdari akcentējošais elements ir kontrastējošas krāsas šuves. Pateicoties oglekļa šķiedras sēdekļu atzveltnes aizmugurei un ādas un Alcantara priekšpuses apdarei, šie sēdekļi kļūst par vērtīgu ieguvumu vadītājiem, kuri ir iecienījuši maksimāli sportisku vadīšanas stilu. Kā arī drošības jostas ir pieejamas sarkanā un zaļā krāsā. Viduskonsole ir ieguvusi pilnīgu jaunu dizainu, kas iekļauj augstākās klases materiālus un oglekļa šķiedras elementus. Sacīkšu automašīnu iedvesmots, oglekļa materiāla apvalks no Sparco garantē augstāko komforta un vadības līmeni.