PIEKRĪTU

STELVIO QUADRIFOGLIO

 FCA Importers – Alfaromeo

STELVIO QUADRIFOGLIO

AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_Esterni

PERFEKTI VEIDOTS

Nemirstīga ikona jaunā tēlā
“Giulia Quadrifoglio” bija pirmā nodaļa iespaidīgajā atgriešanās sāgā, savukārt “Stelvio Quadrifoglio” lemts turpināt savu lepno mantojumu. Sākot no labi pazīstamās trīsdaivainās priekšdaļas līdz muskuļotajam sānu korpusam – “Alfa Romeo” pirmās sporta apvidus automašīnas (SUV) jaudīgā versija patiesi iemieso raksturīgo itāliešu pieeju automašīnu dizainā. Nevainojamas proporcijas, veidots, lai izceltos, un radīts, lai sniegtu neatkārtojamu brauciena baudījumu.

SPĒKS VISSKAISTĀKAJĀ FORMĀ

Aizrauj elpu no pirmā acu skata

Sākot no gaisa spraugām motora pārsegā līdz speciālajiem buferiem un riteņu arkām, sākot no 20” sakausējuma riteņiem līdz izpūtējiem, kuri izstrādāti, lai veidotu spēcīgu, adrenalīnu raisošu skaņu – it viss “Stelvio Quadrifoglio” izskatā ir agresīvs, pārsteidzošs un nepārprotams jau no pirmā skatiena. Līdzsvara meklējumi atspoguļojas skaidrajās un spēcīgajās līnijās, kurās nevainojami līdzsvarots stils un dinamika.

LĪNIJAS, KURAS IZVĒLAS ĪSTI BRAUCĒJI

Panorāmas skats sākas ar interjeru

Apsēdieties pie “Stelvio Quadrifoglio” stūres un jūs pārsteigs interjera izsmalcinātība, izcilā vērība pret detaļām un ekskluzīvo materiālu izmantojums, piemēram, greznais 7” TFT ekrāna ādas ietvars un 8,8” Alfaä Connect Nav 3D ekrāns. Sēdekļi apvilkti ar ādu un materiālu “Alcantara®”, tas piešķir papildu sportiskumu un eleganci, savukārt “Sparco” sēdekļi ar oglekļa šķiedras apvalku, kas nodrošina pilnīgu atbalstu pat vissportiskākajos braucienos, pieejami pēc īpaša pasūtījuma. Interjers pieejams trīs dažādās krāsās, bet “Alcantara®”/ādas un oglekļa šķiedras apdare stūrei pieejama pēc īpaša pasūtījuma.

BEZKOMPROMISA IZCILĪBA

“Quadrifoglio” unikālās iezīmes

“Stelvio Quadrifoglio” ir unikāls vadītāja novietojums – augstu, tomēr sportiski. Salonā, kura dizains ieturēts minimālisma stilā, izmantojot izsmalcinātas detaļas, panākts, ka vadītājs vienmēr ir braukšanas pieredzes centrā. Gluži tāpat ir arī interjerā, kur veiktspējas izcilība apvienota ar maksimālu komfortu – piedzīvojot visspilgtākās emocijas brauciena laikā, netiek ierobežota kustību brīvība.