Stelvio Quadrifoglio


Uzdrīkstieties sajust vienreizēju adrenalīna sajūtu

exterior

Tādi unikāli elementi kā, piemēram, īpašais priekšējai buferis un pārsega ventilācijas atveres, izceļ Stelvio Quadrifoglio drosmīgā rakstura labākās īpašības.

Īpaši vieglo materiālu pielietojums un ideāla balansa meklējumu rezultāts atspoguļojas nepieciešamajās un robustajās formās, kas nodrošina ideālu stila un dinamisma līdzsvaru.

Četru izpūtēju atgāzu izplūdes sistēma ar īpašo ekstraktoru ideāli iekļaujas aizmugures bufera konstrukcijā. Sportiskā Akrapovič izplūdes sistēma ar oglekļa šķiedru cauruļu galu apdari (pēc izvēles) piešķir vēl valdzinošāku un dziļāku skaņas toni.

Trīsdaļīgā režģa V formas vertikālo posmu raksturo Dark Miron krāsas apdare.

Elektroniski regulējami un noliecami sānu spoguļi ar automātiskās aptumšošanās funkciju, pieejami arī ar oglekļa korpusu.

Līdz pat 21 collas diametra vieglmetāla diski, kas ir pieejami ar gaišu vai pulētu apdari, un iespēja izvēlēties starp 4 dažādām bremžu kluču krāsām , kuras  Stelvio Quadrifoglio rada vēl sportiskāku stilu.

Jaunā Green Montreal un dzeltenā Ocra krāsa izceļ Stelvio Quadrifoglio robustās līnijas.

Stelvio Quadrifoglio interjera apdari raksturo alumīnija, oglekļa šķiedru, ādas un Alcantara virsmas. Interjers, ka ielūdz Jūs izbaudīt augstāko snieguma klasi.

Jaunais 8,8 collu daudzskārienu displejs nodrošina intuitivitāti un izcilu reaģētspēju. Vien ar dažiem vienkāršiem pieskārieniem izkārtojiet savas lietotnes sev ērtā veidā. Ikvienā aspektā uzlabotais platais skārienekrāns ļauj vēl skaidrāk saskatīt kartes, kontaktpersonu informāciju un automobiļa snieguma datus.

Sacīkšu automašīnu iedvesmots, oglekļa materiāla apvalks no Sparco garantē augstāko komforta un vadības līmeni. Pateicoties oglekļa šķiedras sēdekļu atzveltnes aizmugurei un ādas un Alcantara priekšpuses apdarei, šie sēdekļi kļūst par vērtīgu ieguvumu vadītājiem, kuri ir iecienījuši maksimāli sportisku vadīšanas stilu. 8 pozīcijās regulējamie ādas un Alcantara apdares sēdekļi maksimālam komfortam iekļauj arī 4 pozīcijās regulējamu muguras balstu.

900 W Harman/Kardon telpiskās skaņas sistēma raida skaņas vibrācijas ar 14 skaļruņiem un zemo toņu atskaņošanas skandas starpniecību, radot ideālu skaņas kvalitāti.

Pilnībā pārveidotā viduskonsole ir aprīkota ar ādas apdares pārnesumsviru, kas izgatavota no augstākās klases materiāliem, sniedzot uzlabotu vadīšanas pieredzi. Bezvadu lādētājs ļauj uzlādēt mobilo tālruni, neizmantojot nevienu kabeli.

Sportiskā, daudzfunkcionālā stūre ir aprīkota ar alumīnija pārnesumu pārslēgšanas slēdžiem.