PIEKRĪTU

STELVIO QUADRIFOGLIO

 FCA Importers – Alfaromeo

STELVIO QUADRIFOGLIO

TRANSMISIJAS IEKĀRTA

Atbrīvo visspēcīgākās emocijas

Tīra alumīnija dzinējs, kurš spēj paust vissatraucošāko, sportiskāko attieksmi, padara “Stelvio Quadrifoglio” par auto, kura veiktspēja pārsniedz tīras jaudas jēdzienu. Braukšanas pieredze ar “Stelvio Quadrifoglio” ir tik neparasta tādēļ, ka tam ir arī nevainojami līdzsvarota jaudas un svara attiecība – labākais modelis savā klasē. Pāris sekundēs tā straujā, sportiskā sirds – 510 ZS, 2,9 litru, sešcilindru “Bi-Turbo” dzinējs – spēj atmodināt spēka, enerģijas un precizitātes izjūtas, vienlaikus saglabājot tādu manevrētspēju un vadāmību, kāda nav iedomājama kādai citai sporta apvidus automašīnai.

DZINĒJS

Nevainojams līdzsvars starp jaudu un emocijām

“Stelvio Quadrifoglio” ir priekšgalā savā kategorijā veiktspējas ziņā. Tajā iebūvēts 510 ZS, 2,9 litru, sešcilindru “Bi-Turbo” alumīnija monobloka dzinējs, savienojumā ar jauno Q4 piedziņas sistēmu. 176 ZS/l enerģijas blīvums nodrošina izcilu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 3,8 sekundēs. Turklāt ekskluzīvā cilindru deaktivizēšanas sistēma (CEM) un masas mazināšanas risinājumi, piemēram, oglekļa šķiedras kardāns, ļauj sasniegt patiešām iespaidīgu degvielas ekonomiju.

ĀTRUMKĀRBA

Kaislība rada pārmaiņas uz labu

“Stelvio Quadrifoglio” sportiskā daba vislabāk izpaužas ar 8 ātrumu automātisko ātrumkārbu, kas sacīkšu režīmā nodrošina ātru pārslēgšanos vien 150 milisekundēs. Transmisiju var saslēgt vai nu ar pārnesumsviras centrālo tuneli, vai ar apstrādātajiem alumīnija pārslēdzējiem, kuri atrodas stūres sānos. Ātrumu maiņas ātrums mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma – meteorīta ātrumā sacīkšu režīmā RACE un ar lielāku komfortu un efektivitāti ADVANCED EFFICIENCY uzlabotās efektivitātes režīmā.

EFEKTIVITĀTE

Nevainojams līdzsvars starp jaudu un efektivitāti

“Stelvio Quadrifoglio” apvienota izcila veiktspēja un maksimāla efektivitāte, jo tai ir “Alfa™” Cylinders efektīvas cilindru vadības (CEM) sistēma, kas ļauj 2,9 V6 “Bi-Turbo” dzinējam atslēgt trīs cilindrus. Turklāt visjaunākās paaudzes palaišanas un apturēšanas sistēma papildus ietaupa degvielu pilsētas satiksmē.

VIEGLUMS

Izcili viegli materiāli

“Stelvio Quadrifoglio” unikālo vieglumu un jaudas – svara attiecību garantē šīs automašīnas uzbūvē izmantotie rūpīgi izvēlētie materiāli. Gan tā korpusa izturīgais tērauds, gan spārniem, durvīm, piekarei un dzinējam izmantotais alumīnijs ir stipri un vienlaikus ļoti viegli materiāli, savukārt izvēle izmantot oglekļa šķiedru kardānam ir vēl viens inovatīvo, svaru ierobežojošo risinājumu piemērs.

PATĒRIŅŠ

Minimāls patēriņš

Visas “Stelvio Quadrifoglio” elektroniskās sistēmas darbojas plūstoši, tādējādi palīdzot samazināt degvielas patēriņu. Turklāt patentētā cilindru atslēgšanas sistēma (CEM) un braukšanas lejup pa nogāzi funkcija “Stelvio Quadrifoglio” ļauj veikt 100 km ar 9 litriem degvielas, bet kombinētajā ciklā vienā kilometrā tiek izdalīti 210 g CO₂.