Stelvio Quadrifoglio


Uzdrīkstieties sajust vienreizēju adrenalīna sajūtu

technology

INFORMĒJOŠI IZKLAIDĒJOŠĀ SISTĒMA    

Alfa Romeo Stelvio jaunā informējoši izklaidējošā sistēma ir aprīkota ar interaktīvām grafiskajām ikonām, kas izstrādātas daudz intuitīvākai un tādējādi tūlītējai mijiedarbībai. Vienkārša un intuitīva. Jaunā informējoši izklaidējošā sistēma ir pilnībā pārveidota un aprīkota ar 8,8 collu daudzskārienu displeju. Optimizētā Alfa Romeo Stelvio navigācijas sistēmas saskarne atvieglo informācijas nolasīšanu.

ANDROID AUTO un APPLE CARPLAY

Jūsu viedtālruņa papildinājums, pateicoties Alfa Romeo informējoši izklaidējošajā sistēmā pilnībā integrētajai Android mobilajai operētājsistēmai. Pateicoties Apple CarPlay, jūs Alfa Romeo Stelvio informējoši izklaidējošajā sistēmā varat izmantot visas iPhone funkcijas un lietotnes. Un jums pat nav jāatlaiž stūre.

TĀLRUNIS

Savienojot savu tālruni un sistēmu ar Bluetooth starpniecību, jūs varat veikt vai saņemt zvanus, kā arī atskaņot/rakstīt ziņas, neatlaižot Alfa Romeo Stelvio stūri.

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAI SASTRĒGUMOS UN LIELCEĻU APSTĀKĻOS

Alfa Romeo Stelvio ar palīgsistēmas braukšanai sastrēgumos un lielceļu apstākļos starpniecību palīdzēs jums saglabāt mieru un koncentrēties uz ceļu. Sistēma, izmantojot aizmugures buferī iemontēto kameru un vairākus sensorus, palīdz jums gan pilsētas ielās, gan lielceļos neizbraukt no savas joslas un ievērot drošu distanci starp savu un priekšā braucošo automašīnu.

AKTĪVĀ AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS PALĪGSISTĒMA

Aktīvā aklās zonas uzraudzības palīgsistēma palīdz vadītājam izvairīties no sadursmes ar automašīnām, kas brauc blakus joslās. Kā tas notiek? Sistēma raida signālu uz stūri un nodrošina vizuālu signālu atpakaļskata spogulī.

JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA

Joslas ievērošanas palīgsistēma nostrādā ik reizi, kad Stelvio nejauši tuvojas joslas robežai, radot pretdarbību, lai nepieļautu Alfa Romeo SUV izbraukšanu no joslas.

VIEDĀ ĀTRUMA KONTROLES SISTĒMA

Ļauj jums vadīt Alfa Romeo Stelvio iestatītajā braukšanas ātrumā, vienmēr nodrošinot konstantu attālumu starp jūsu un priekšā braucošo automašīnu. Jums nav jāiejaucas, izmantojot akseleratora pedāli.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

Stelvio komplektācijā ietilpst modernākā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma un viedā ātruma uzraudzības palīgsistēma, kas brīdina vadītāju par atļautā braukšanas ātruma izmaiņām. Ja ir aktivizēta kruīza kontroles sistēma, ātrums tiek automātiski pielāgots, pieskaroties stūres vadības pogām.

VADĪTĀJA MODRĪBAS UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Vadītāja modrības uzraudzības sistēma spēj noteikt Alfa Romeo Giulia vadītāja noguruma pazīmes, uzraugot viņa vadības stilu un maršruta garumu, un brīdina vadītāju ar brīdinājuma signālu un TFT ekrānā atainota krūzes simbola starpniecību.