PIEKRĪTU

STELVIO QUADRIFOGLIO

 FCA Importers – Alfaromeo

STELVIO QUADRIFOGLIO

AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_Tecnologia600

EKSKLUZĪVAS ALFA ROMEO INOVĀCIJAS

Unikāli tehniskie risinājumi

“Alfa™” Šasijas domēna kontrole (CDC) koordinē visas aktīvās sistēmas, piemēram, “Alfa™ DNA Pro”, “Alfa™” aktīvo piekari, “Alfa™” aktīvo griezes vektora maiņu un “Alfa™” iebūvēto bremžu sistēmu (IBS). Q4 pilnpiedziņas sistēma apvienojumā ar 510 ZS, 2,9 litru, sešcilindru “Bi-Turbo” dzinēju pastiprina sportiskās emocijas; savukārt “Alfa™” aktīvā griezes vektora maiņa uzlabo vilci paātrinājuma fāzē, tā uzlabojot vadāmību līkumos. “Alfa™ Link” piekares sistēma, vieglā platforma un 50/50 nevainojamais līdzsvars starp abām asīm garantē izcilu dinamiku.

“ALFA™ CDC”

Pārliecība rodas, kontrolējot

Automašīnā “Stelvio Quadrifoglio” drošības sistēmas un visas tās aktīvās sistēmas, kuras ņem vērā uzvedību uz ceļa, momentā koordinē ekskluzīvā vadības iekārta “Alfa™” Šasijas domēna kontrole (CDC). Sākot no “Alfa™ DNA Pro” līdz “Alfa™” aktīvajai piekarei, sākot no “Alfa™” aktīvās griezes vektora maiņas līdz “Alfa™” iebūvētajai bremžu sistēmai (IBS), visas funkcijas ir sinhronizētas, lai nodrošinātu to, ka vadītājs gūst neatkārtojamo “Alfa Romeo” sajūtu – nevainojama brauciena baudījumu.

DROŠĪBA

Jaunākās drošības sistēmas

Automašīnā “Stelvio Quadrifoglio” ir jaunākās iekārtas, kas nodrošina augstu drošības pakāpi jebkuros braukšanas apstākļos: brīdinājums par frontālu sadursmi (FCW) ar autonomu avārijas bremzēšanu (AEB), ieskaitot gājēju noteikšanas funkciju, brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDW), adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ar funkciju “Stop&Go” un aklā punkta uzraudzību (BSM), kas nepārtraukti vēro, vai transportlīdzekļa tuvumā nav šķēršļu.

IBS

Iebūvēta bremžu sistēma

Iebūvētā bremžu sistēma ir elektromehāniska ierīce, kurā apvienotas gan stabilitātes kontroles sistēmas, gan bremžu sistēmas funkcijas. IBS ne vien nodrošina būtisko svara optimizāciju, bet arī piedāvā augstas precizitātes bremzēšanas impulsus no pedāļa, tādējādi sniedzot tūlītēju atgriezenisko saiti. Turklāt, pievienojoties ABS, samazinās bremžu pedāļa vibrācija sadarbībā ar stabilitātes kontroli.

INFORMĀCIJA UN IZKLAIDE

Neierobežota savienojamība

“Stelvio Quadrifoglio” aprīkota ar jaunāko informācijas un izklaides sistēmu, kurā apvienots 8,8” augstas izšķirtspējas ekrāns ar 3D Navigatoru, kuru regulē, izmantojot intuitīvu grozāmo paliktni un uzlabotu balss atpazīšanas sistēmu. Jaunā “Alfa™ Connect” sistēma, kas aprīkota ar “Apple CarPlay™” un “Android Auto™”, nodrošina vēl vienkāršāku un drošāku piekļuvu mūzikai, kontaktinformācijai, kartēm un lietotnēm jūsu viedtālrunī.

AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_TorqueVectoring

DINAMIKA

Satriecošs līdzsvars

“Stelvio Quadrifoglio” ideālais svara sadalījums 50/50 ir viena no visunikālākajām īpašībām un precīzi pārdomātu konkrētu materiālu izvēļu rezultāts: augstas izturības tērauds korpusam, alumīnijs piekarei, durvīm, spārnam, motora pārsegam, aizmugurējām durvīm, priekšējiem un aizmugurējiem spārniem un dzinējam; oglekļa šķiedra kardānam. Šo elementu kombinācija nodrošina manevrētspēju, kādai nav līdzīgas. Ar savā klasē labākā stūres attiecību un “Alfa™ Link” piekares sistēmu “Stelvio Quadrifoglio” nodrošina pārsteidzošu līdzsvara pakāpi uz ceļa – tur skaidri manāma “Alfa Romeo” slavenā vadāmība.

“ALFA™ LINK” AKTĪVĀ PIEKARE

Labākā vadāmība klasē

“Stelvio Quadrifoglio” ir aprīkots ar “Alfa™ Link” aktīvo piekari – aktīvu sistēmu, kas nodrošina tiešu piekares uzbūves vadību. Pieejamie trīs dažādie režīmi – mīkstais, vidējais un cietais – jums ļauj pārvaldīt piekares cietības pakāpi, tikai pieskaroties DNA regulēšanas pogai.

“ALFA™” AKTĪVĀ GRIEZES VEKTORA MAIŅA

Neatkārtojama vadāmība

“Stelvio Quadrifoglio” ir aprīkota ar “Alfa™” aktīvo griezes vektora maiņu – inovatīvu sistēmu, kura, izmantojot divus, elektroniski regulējamus sajūgus, garantē optimālu sadalījumu uz abām aizmugurējām pusasīm. Pat, veicot pagriezienus lielā ātrumā un uz jebkāda ceļa seguma, rezultāts ir optimāla braukšana.

“ALFA™ DNA PRO” BRAUKŠANAS REŽĪMA IZVĒLE

Izcils brauciens

“Alfa™ DNA Pro” uzreiz pielāgo “Stelvio Quadrifoglio” uzvedību izvēlētajam braukšanas režīmam.

RACE (Sacīkstes): atslēdz stabilitātes un vilces vadības pogas, pastiprina izpūtēja troksni un paaugstina efektivitāti braukšanai sporta režīmā;

DYNAMIC (Dinamiskais) – Nodrošinot ātrāku droseles reakciju, tas paaugstina ātrumu pārslēgšanas ātrumu un pārveido piekares reaģētspēju sportiskam vadīšanas stilam.

NATURAL (Dabiskais) – griezi un piekari kalibrē, lai sniegtu optimālu komfortu – ideāls līdzsvars ikdienas braukšanai.

ADVANCED EFFICIENCY (Uzlabotā efektivitāte) – paaugstina efektivitāti, lai maksimāli taupītu degvielu – vispiemērotākais braukšanas režīms zemas saķeres apstākļos.