Stelvio

TEHNOLOĢIJAS IEDVESMOTS SKAISTUMS

Pilnībā no alumīnija izgatavotu augsta snieguma un efektivitātes dzinēju klāsts apvienojumā ar automātisko ZF 8 ātrumu pārnesumkārbu maksimālai efektivitātei vienmērīgas darbības, snieguma un komforta jomā.
Plašs dīzeļdzinēja un benzīna dzinēja modeļu klāsts — no 160 līdz pat 280 ZS.
Stelvio klāsta degvielas patēriņš (l uz 100 km): 5,8 – 8,9; CO2 izmeši (g/km): 146 – 204;  Vērtības noteiktas kombinētajam ciklam saskaņā ar Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru (WLTP), vērtības ir aprēķinājis ražotājs, veicot pārbaudes pirms tipa apstiprināšanas, vērtības pēc galīgā tipa apstiprinājuma var mainīties. Vērtības ir norādītas vienīgi salīdzināšanas nolūkā.

DNA

D — dinamiskais režīms sportiskam vadīšanas stilam. Dzinējs un pārnesumkārba pielāgojas sportiskam vadības stilam, tiek palielināta saķere līkumu izbraukšanas laikā un akseleratora pedāļa jutība ātruma palielināšanas laikā. N — naturālais režīms. Standarta dzinēja un pārnesumkārbas reakcija un komfortablākas darbības piekare. A — augstas pakāpes efektivitāte. Visiem gadījumiem, kad efektivitāte ir svarīgāka par sniegumu.

ALFA™ LINK

Alfa Romeo Stelvio ir aprīkots ar Alfa™ Link piekares sistēmu, ko veido alumīnija četrarpus plecu vairāksviru risinājums, kas nodrošina izcilu vadāmību un lielisku komfortu. Priekšpusē augstā četrpunktu piekare ar pusvirtuālu vadošo asi, pateicoties izcilai saķerei ar ceļu un maksimālai vadāmībai, ļauj vadītājam veikt ātrus un precīzus stūrēšanas manevrus. Alfa™ aktīvā sistēma dinamiski pielāgo piekares reakciju braukšanas apstākļiem un ar Alfa™ DNA selektorslēdža starpniecību iestatītajam režīmam.

SVARA SADALĪJUMS

Alfa Romeo Stelvio ideālais svara sadalījums starp asīm, savā klasē labākais stūres iekārtas pārnesumskaitlis un nelielais kopējais svars ir specifisku dizaina risinājumu un progresīvu materiālu, piemēram, īpaši vieglās platformas vai oglekļa šķiedru transmisijas vārpstas, izmantošanas rezultāts.  Alfa Romeo pirmais SUV tika radīts atbilstoši visprasīgāko un aizrautīgāko vadītāju prasībām.

Q4 SISTĒMA

Alfa Romeo Q4 pilnpiedziņas tehnoloģija apvieno maksimālu drošību un augstu sniegumu, atbilstoši reālajiem vilces apstākļiem un vadītāja komandām operatīvi sadalot griezes momentu starp priekšējo un aizmugures asi.