„ALFA ROMEO TONALE“


Pirmais Alfa Romeo elektrificētais modelis

EVOLŪCIJA „ALFA ROMEO“ STILĀ

Ekskluzīva itāļu dizaina, skaistuma un tehnoloģiju šedevrs, izveidots aizraujošai auto vadīšanas baudai.

ALFA ROMEO TONALE PASAULES PIRMIZRĀDE

„La Meamorfosi“ ir sācies: atklājiet jauno Alfa Romeo Tonale, pirmo jaunās ēras modeli un pirmo soli Alfa Romeo nākotnes virzienā.

EVOLŪCIJA „ALFA ROMEO“ STILĀ

Ļoti dinamiska un atlētiska dizaina virsbūve, kurā ekskluzīvais zīmola stils lieliski apvienojas ar nepārspējamu evolucionāro dzinējspēku. Atklājiet jaunās emocijas kopā ar „Alfa Romeo Tonale“.

KAD SPORTISKUMS APVIENOJAS AR ELEKTRIFIKĀCIJU

Katra „Alfa Romeo” modeļa galvenā īpašība – auto vadīšanas bauda.

„Tonale“ modelis – pirmais elektrificētais Alfa Romeo modelis piedāvā labāko auto vadīšanas dinamiskumu savā klasē, kurš speciāli izveidots, lai ierosināt Jūs jaunām un intensīvām emocijām.

EMOCIJU UZLIESMOJUMS AR ELEKTRIFIKĀCIJU

D.N.A sistēma šajā automašīnā tika uzstādīta pēc ilgiem un konsekventiem izmēģinājumiem, kuri nodrošināja, ka elektrificētā „Tonale“ modeļa izveidošanas bauda nepiekāpsies citiem „Alfa Romeo“ modeļiem. Iepazīstieties ar braukšanas režīmiem (D.N.A) – „Dual Power“, „Natural“ un „Advanced Efficiency“.

DUAL POWER

„Dual Power“ režīms nodrošina maksimālās ekspluatēšanas īpašības ar maksimālo abu dzinēju jaudu.

Ar EMOZIONE pogu iespējams precīzi sakalibrēt akseleratora pedāli, efektīvi bremzēt un palielināt stūres reaģēšanas jutīgumu.

NATURAL

Pārslēgšanās „Natural“ režīmā starp elektrisko un iekšdedzes dzinēju noris pilnībā automātiski. Tā ir lieliska izvēle ikdienas braukšanai, kad degvielas patēriņam nav kompromisa ar jaudu.

ADVANCED E

Izvēloties „Advanced Efficiency“ režīmu, kurš paredzēts maksimālai degvielas taupīšanai, „Tonale“ izmanto tikai elektriskās piedziņas jaudu.

MODERNS UN EKSKLUZĪVS "ALFA ROMEO" DIZAINS

Plašs un komfortabls automašīnas salons, izgatavots no augstākās kvalitātes apdares materiāliem. „Tonale“ modelī rūpīgi izvēlēta katra detaļa ar nolūku, ka šīs detaļas vadītājam būtu pēc iespējas funkcionālākas un piemērotas unikāliem auto vadīšanas iedzīvojumiem.

IEPAZĪSTIETIES AR „ALFA ROMEO TONALE“ MODEĻA INTERJERU

Atklājiet ekskluzīvos dizaina risinājumus, kuros „Tonale“ modeļa interjeru izveidojuši „Centro Stile Alfa Romeo“ dizaineri.

No idejām līdz „Tonale"

Aplūkojiet pirmās „Alfa Romeo Tonale" idejas, no kurām dzimis unikālais, elektrificētais un elegantais šis SUV modelis.

SAZINIETIES AR MUMS UN UZZINIET VAIRĀK PAR TONALE