Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo jauna vēsturiskā lapa

Virsbūve

Funkcionāls skaistums

Dizains, kas apvieno „Alfa Romeo” raksturīgās stila iezīmes, kuras ir pielāgotas mūsdienīguma un funkcionalitātes ziņā, un itāļu dizainam raksturīgos elementus.

„Alfa Romeo GT” iedvesmotā sānu līnija piešķir automobiļa virsbūvei jutekliskumu un atlētiskumu.

Izcelties liek gan atdalītās ventilatora restes, gan pilnībā pielāgojamie LED elementi. Matrix 3+3 priekšējie lukturi rada izteiksmīgu siluetu, kas patiesi atbilst „Alfa Romeo” DNS.

20 collu „Teledial” vieglmetāla disku dizainā ir pārņemts tālruņa ciparnīcas motīvs, kas raksturīgs sešdesmito gadu ikoniskajām automašīnām, piemēram, 33 Stradale.

Aizmugurējie lukturi veido viļņveida līkni, kas pilnībā aptver automašīnas aizmuguri un piešķir tai unikālu un izteiktu gaismu siluetu.

Itālijas karogs, kas ir redzams uz sānu spoguļiem, skaidri parāda „Tonale” izcelsmi.

Salons

Domājot par autovadītāju

Automašīna ir izstrādāta un konstruēta tā, lai jūs vienmēr būtu uzmanības centrā. Augstākās klases materiāli kopā ar ekskluzīviem interjera akcentiem un apgaismojumu ļauj sajust patieso „Alfa Romeo” garastāvokli.

Izvēles brīvība starp augstākās klases materiāliem, apsildāmiem un ventilējamiem vai zamšādas „Alcantara” sēdekļiem – tas viss izveidots pastāvīga komforta un braukšanas baudījuma nodrošināšanai.

Viedo funkciju iespējas pilnvērtīgam autovadītāja komfortam. „Cannocchiale” – „binokļa” formas autovadītāja vadības paneļa ekrāns kopā ar 12,3 collu digitālo ekrānu un 10,25 collu skārienjutīgo ekrānu nodrošina unikālu, pilnīgi koncentrētu automašīnas vadīšanas piedzīvojumu.

Ideāli izvietotas LED gaismas rada optimālu noskaņu katram braucienam.

Izvēlieties un uzturiet divus neatkarīgus temperatūras iestatījumus, izmantojot divu zonu gaisa kondicionēšanas režīmu. Ja laikapstākļi ārā mainās, sistēma automātiski pielāgojas, vienmēr augstāko prioritāti piešķirot jūsu komfortam.