PIEKRĪTU

NEWS

Global

ALFA ROMEO UN HAVJERS ZANETTI (JAVIER ZANETTI) IR ZVAIGZNES “MILĀNAS EXPO 2015 ZANETTI UN DRAUGU MAČĀ”

10 July 2015

news 4

 

4. maijā argentīniešu futbola zvaigzne Havjers Zaneti kopā ar citām šodienas un vakardienas futbola slavenībām dosies uz San Siro stadionu Milānā, lai piedalītos sporta un labdarības pasākumā, kura lielākais partneris un sponsors ir Alfa Romeo. Visi ienākumi tiks ziedoti „Fondazione PUPI Onlus” un citām bezpeļņas organizācijām, kas darbojas bērnu tiesību jomā.

Sacensību „Uzvari leģendu” balvas būs Alfa Romeo muzeja apmeklējums un dalība drošas braukšanas skolas nodarbībās autotrasē.

Noskatieties aizkustinošu video, kurā Argentīnas futbola zvaigzne stāsta par šo labdarības pasākumu.

Uzvaras, nepārspējama veiktspēja un kaislīga aizraušanās ar sportu vieno Alfa Romeo un Havjeru Zaneti. Tagad Alfa Romeo un Zaneti spēlēs vienā komandā Zaneti un draugu mačā Milānas Expo 2015 labdarības pasākumā, kas veltīts bērnu tiesībām un pareizam uzturam. Mačs notiks 4. maijā plkst. 20.45 San Siro stadionā Milānā.
Šo pasākumu atbalsta „Fondazione PUPI”. Tā mērķis ir sniegt atbalstu bērnu projektiem Itālijā un Argentīnā. Ienākumi no pārdotajām biļetēm tiks ziedoti bērnu labdarības organizācijām Milānas apkārtnē.

Šis mačs var notikt, pateicoties sadarbībai starp Milānas Expo 2015 un Milānas pilsētas institūcijām, bet Alfa Romeo ir šā pasākuma galvenais partneris.

Uz vienas komandas sarkanajiem futbola krekliem būs redzams Alfa Romeo logotips, bet uz otras komandas baltajiem futbola krekliem — Pirelli logotips.

Laukumā iznāks izcilas šodienas un vakardienas futbola zvaigznes, kas reklamēs sportu un pareizu uzturu, un simboliski atklās Milānas Expo 2015 — notikumu, ko apmeklēs vairāk nekā 20 miljoni cilvēku no 144 valstīm. Šī notikuma galvenie varoņi būs Global Partner Fiat Chrysler Automobiles un CNH Industrial.

Daži izcilākie šodienas un nesenās pagātnes futbolisti, kas spēlējuši pasaules prestižākajos futbola klubos, stadionā ieradīsies Alfa Romeo automobiļos. Viņu vidū būs tādas zvaigznes kā Roberto Badžo, Kordoba, Kambjaso, Samorano, Pujols, Krespo un Ševčenko.

Stadionā tiks izstādīti vairāki Alfa Romeo automobiļi — Itālijas dizaina vēstneši vairāk nekā 100 pasaules valstīs no ASV līdz Krievijai un no Dienvidāfrikas līdz Zviedrijai. Futbolisti laukumā ieradīsies no visiem četriem stadiona stūriem un pievienosies Havjeram Zaneti, pašreizējam Inter prezidentam, „Fondazione PUPI” dibinātājam un Milānas Expo 2015 sūtnim.

Zaneti un draugu mača mērķis ir savākt līdzekļus bērnu aktivitāšu atbalstam Itālijā un Dienvidamerikā. Šo pasākumu organizē bezpeļņas organizācija „Fondazione PUPI”, kas Argentīnā darbojas jau 10 gadus un atbalsta jauniešu pamatvajadzības. Videomateriālā leģendārais Milānas kluba Inter spēlētājs Giulietta Sprint automobilī dodas no Milānas Expo uz San Siro stadionu un stāsta par šo aizraujošo notikumu.

Lai popularizētu šo pasākumu, no 20. aprīļa līdz 7. maijam Alfa Romeo organizēs sacensības tiešsaistē un sociālajos tīklos. Uzvarētāji gūs iespēju apmeklēt drošas braukšanas nodarbības ar profesionāliem autovadītājiem un saņems biļetes Alfa Romeo muzeja apmeklējumam. Vairāk informācijas par šo sacensību noteikumiem atradīsiet vietnē vincilaleleggenda.alfaromeo.it.

Piedaloties Zaneti un draugu mačā Milānas Expo 2015, Alfa Romeo vēlreiz apliecina savas ciešās saites ar sporta pasauli. Alfa Romeo atbalsta dažādas starptautiskās iniciatīvas un aktīvi līdzdarbojas dažādās disciplīnās, piemēram, ātrumsacīkstēs, burāšanā, basketbolā un motociklu sacīkstēs. Šodien Alfa Romeo logotips ir redzams uz F-1 Ferrari SF15-T, bet superauto 4C ir oficiālais drošības auto Superbike 2015 sacīkstēs.

Vairāk informācijas par Alfa Romeo līdzdalību Zaneti un draugu mačā Milānas Expo 2015 ietvaros un to, kā iegādāties biļetes uz šo notikumu, atradīsiet šim pasākumam veltītajā tīmekļa vietnē.

Jaunākais no Alfa Romeo