Alfa Romeo Logo

Modeļi

Autosportists Mārtiņš Sesks turpmāk brauks ar Alfa Romeo krosoveri Stelvio Veloce


Latvijā pazīstamais Eiropas čempions autosportā Mārtiņš Sesks uzsācis ilgtermiņa sadarbību ar “Autobrava Motors ” un lietošanā saņēmis jaudīgo Alfa Romeo krosoveri Stelvio Veloce.

“Alfa Romeo radīja trīs vīri, kur viens no tiem bija autosportists, tā kā mums ārkārtīgi tuvs ir šis sportaveids. Jau pirms vairāk nekā 100 gadiem Alfa Romeo radīja automobiļus sacensībām. Tagad Alfa Romeo rada spēkratus, kurus novērtēs tie, kuri ikdienā brauc sacensībās. Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam atbalstīt tik perspektīvu personību kā Mārtiņu un sniegt viņam iespēju pēc garas dienas ne īpaši ērtā rallija auto, iekāpt savā komfortablajā Stelvio,” teic Autobrava pārstāvis Uvis Braunfelds.

“Mans darbs un hobijs ir automašīnas – vai piedaloties svarīgās sacensībās, mācoties auto uzbūvi garažā, spēlējot rallija spēles ar draugiem vai dodoties izbraucienos. Šajā Alfa Romeo modelī vēlētos aizceļot līdz Itālijas kalniem, doties uz zemi, kur cēlusies šī automašīna,” stāsta autosportists.

Jaunais Alfa Romeo Stelvio Veloce aprīkojuma līmenī sevī iemieso īpaši augstas veiktspējas apvidus automašīnu. Pateicoties Alfa Romeo raksturīgajām formām un vēsturei, spēkrats uzskatāms par itāļu krosoveru nākotnes priekšgājēju. Auto saņēmis arī Latvijas sportiskāka auto titulu konkursā “Latvijas gada auto 2021”.

Seska baltajā Alfa Romeo Stelvio Veloce motortelpā atrodas 4 cilindru, 2,0 litru benzīna turbo agregāts, kas attīsta 280 zirgspēkus, kamēr maksimālais griezes moments ir 400 Nm. No nulles līdz 100km/h šis modelis sasniedz 5,7 sekunžu laikā. Modelim ir pilnpiedziņa un astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba. Tam uzstādīti īpašie Alfa Romeo vieglmetāla 20 collu diski. Interjera lielākā pērle ir melnās itāļu ādas sporta sēdekļi, skaņas kvalitāti garantē 14 “Harmon Kardon” H-Fi audio sistēmas skaļruņi un to vada ar 8,8 collu lielo multimediju displeju. Drošāk atrasties uz ceļa Mārtiņam palīdzēs “Driver Assistance plus” pakete.

 

AlfaRomeo_Martins_Sesks