Alfa Romeo Logo

Modeļi

Konceptuālais „Alfa Romeo” izraudzīts par viskaistāko automašīnu Parīzē


Pēc tam, kad pagājušajā gadā Ženēvas automašīnu izstādē tika reprezentēts jaunākais konceptuālais „Alfa Romeo Tonale” modelis, tas ieguva radīja automašīnu cienītāju interesi. Īsā laika posmā „Tonale Concept” ieguva vairākas balvas par savu dizainu, bet šī gada 35. Starptautiskajā „Festival Automobile International” pasākumā šī automašīna tika apbalvota ar skaistākās automašīnas 2020. gadā titulu.

Automašīnas vērtēja 17 tiesnešu komisija, kurā piedalījās dizaina, rūpniecības, autosporta un sabiedrisko mediju pārstāvji.

Pirmo reizi 1986. g. notikušais „Festival Automobile International” pasākums ir kļuvis par vienu no svarīgākajiem notikumiem automobilistu kalendārā. 1988. g. uzsāka pasniegt balvas par radošumu un automašīnas dizainu, kas ātri kļuva par vienu no gaidītākajiem apbalvojumiem starp automašīnu ražotājiem.

Šis apbalvojums papildina tā jau garo balvu sarakstu, kas iegūtas „Festival Automobile International” pasākumos. „Alfa Romeo” piecas reizes ir ieguvusi apbalvojumu kā gada skaistākā automašīna („164”, „Brera”, „MiTo”, „4C”, „Giulia” modeļi) un „Supercar 2006” balvu par „8C Competizione” modeli.

Plānojam „Alfa Romeo Tonale” tirdzniecību uzsākt no 2021. g.

Tonale_1200