Alfa Romeo Logo

Modeļi

Latvijas sportiskākais auto 2021 – Alfa Romeo Stelvio


Jau 23. reizi pastāvēšanas vēsturē Latvijā norisinājās auto nozares zināmākais konkurss “Latvijas Gada auto”. Konkursa ietvaros žūrijas balsojums nosaka gada labāko automašīnu kopvērtējumā, kā arī divpadsmit papildu nominācijās. Šogad sīvā konkurencē titulu “Latvijas Sportiskākais auto 2021” izpelnījies jaunais itāļu apvidus auto Alfa Romeo Stelvio.

Kopumā konkursā “Latvijas gada auto” bija pieteikti 25 jaunākie auto modeļi. Konkursam varēja pieteikt tikai jaunākos auto modeļus, kas Latvijas tirgū nonākuši pēc 2019. gada 1. oktobra. Konkursa žūrija, kas izvērtēja visus kandidātus, sastāvēja no 12 auto žurnālistiem un nozares profesionāļiem.
“Esam ļoti pagodināti par Alfa Romeo Stelvio saņemto novērtējumu Latvijas auto nozares gada galvenajā notikumā,” stāsta Autobrava pārstāvis. “Priecājamies, ka Latvijas eksperti novērtē Alfa Romeo jaunākā modeļa sportisko garu un sniegumu. Stelvio ir radīts, lai apmierinātu pat visprasīgākā sporta auto cienītāja vēlmes – tas ir jaudīgs visurgājējs, kas vienlaikus saglabājis itāļu autobūves labākās stila tradīcijas, rezultātā radot mūsdienīgu un elegantu sporta automašīnu. Ceram, ka šis novērtējums padarīs Stelvio vēl atpazīstamāku Latvijas sporta auto cienītāju vidū!”

Alfa Romeo Stelvio ir jaunākais zīmola apvidus auto, kam dots slavenās Itālijas kalnu pārejas vārds. Stelvio uzbūve nodrošina ērtu un patīkamu braukšanu ikvienam, kas iecienījis sporta automašīnas, vienlaikus sniedzot augstu drošības līmeni – neatkarīgu drošības ekspertu “Euro NCAP” maksimāli novērtēta ar piecām drošības zvaigznēm. Šajā auto modelī vadītājs sēž augstu un ērti, palielinātas priekšējās arkas ļauj vieglāk redzēt un sajust visurgājēja gabarītus. Vienlaikus sportiskajam sniegumam, Stelvio saglabā labākajās itāļu tradīcijās veidotu elegantu interjeru, savukārt tā virsbūve papildināta ar efektīvām aerodinamiskām apdares detaļām, kuras auto pārvērš dinamiskā, atlētiskā un ekspresīvā modelī.

1600x864px_02