Alfa Romeo Logo

Modeļi

Safety first – Alfa Romeo Tonale


Drošība pirmajā vietā – Alfa Romeo Tonale

 

Lūkojoties pēc auto, cilvēki, dažbrīd pat neapzināti, izvēlas spēkratu vadoties pēc tā kāda psiholoģiskā drošība personai ar to saistās. Pēc Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programmas Euro NCA veiktajiem testiem krosovers Alfa Romeo Tonale nevien izskatās drošs, bet arī pierādījis sevi testos, iegūstot piecas zvaigznes. Šādu vērtējumu saņem arī jaunais KIA Sportage un elektriskais Cupra Born.

 

“Šis ir vēl viens pierādījums, ka ieguldot nedaudz vairāk laika, vara radīt ko patiešām vertīgu un izcilu,“ atzīst „Autobrava Motors“ pārstāvis Uvis Braunfelds.

Tonale spēja pierādīt, ka šis auto ir uzticama izvēle arī tik bīstamās situācijās kā frontālā sadrusme. Euro NCA augstu novērtējuši priekšējās sadursmes novēršanas sistēmu, kurai palīdz arī Attention Assist sistēma – tā spēj noteikt, ja vadītājs ir noguris un netīši pievēris acis, sēžot pie stūres.

Šie modeļi ir aprīkoti arī ar Mac Pherson piekari, vismodernāko bremžu sistēmu, turklāt perfektu vadāmību nodrošina jaunās paaudzes stūres mehānismi. Tonale uzstādīta arī jaunākā programmatūra, kas raksturīga visiem luksusa SUV automobiļiem. Tam ir divi 22,5 collu lieli multimediju ekrāni, kuros pieejams Apple Car Play un Android Auto.

Latvijā rudenī savu debiju piedzīvos Tonale ar dažādām modeļu modifikācijām: hibrīda versijs ar 130 ZS vai 160 ZS, vai plug-in hibrīds ar 275 ZS, kas aprīkots ar 1,3 litru benzīna dzinēju un no tīkla lādējamu 15,5 kWh elektromotoru, kas no 0 līdz 100 km/h sasniedz 6,2 sekundēs.

Tonale plug-in hibrīda pilnpiedziņas versija var veikt līdz pat 80 km attālumu, izmantojot tikai elektrību.

tonale-1245