Alfa Romeo Logo

Modeļi

Zīmols

BLOCK-1EMOCIJA IR INOVĀCIJA

Pirmo Alfa Romeo automobili cilvēki uzņēma ar skaļām gavilēm, savaldzināti ar tās veiktspēju. Tas bija panākums, kam jāiztur laika pārbaude. Auto entuziastiem visā pasaulē tagad vēl vairāk nekā iepriekš Alfa Romeo emblēma ir nebeidzamu inovāciju simbols un patiess braukšanas prieks.

EMOCIJA IR KAISLE

20. gadsimta 30. gados P2 leģendārās uzvaras Alfa Romeo uznesa autoražotāju Olimpa kalna virsotnē. Šodien, tāpat kā vakar, Alfa Romeo spēkrati tiek iecerēti, lai demonstrētu vislabāko tehnisko veiktspēju un autovadītājam sniegtu maksimālu sajūtu amplitūdu. Mēs neizgatavojam mašīnas, mēs radām automobiļus.

EMOCIJA IR SKAISTUMS

Alfa Romeo individualitāti veido dažādi laikmeti un modeļi, sākot no ikoniskā 6C 2500 „Freccia d’Oro” līdz pašiem jaunākajiem modeļiem. Ārējais skaistums, nevis izdabāšana modei, vienmēr spēj pārsteigt un saviļņot. Ikvienā Alfa Romeo spēkratā spēcīgais ir skaists un skaistais ir spēcīgs.


EMOCIJA IR LIETOJAMĪBA

1954. gadā Alfa Romeo Giulietta pierādīja, ka labs dizains un komforts var lieliski sadzīvot un ka to var izbaudīt ikviens. Tā pati uz klientu orientētā vīzija ir redzama arī mūsu jaunajos, viedajos, jutīgajos un uz autovadītāju orientētajos risinājumos.