ALFA ROMEO GIULIA GTAM
IEGŪST ŽURNĀLA AUTO BILD
SPORTSCARS LASĪTĀJU ATZINĪBU

• Giulia GTAm saņem titulu „AUTO BILD SPORTSCAR 2021. gada Labākā Automašīna”
• Uzvara klases „Sedani un Universāļi” svarīgās kategorijās
• Giulia GTAm godina vienu no visveiksmīgākajām sacīkšu automašīnām itāļu zīmola vēsturē

 

Atpazīstamā itāļu dizaina kombinācija ar 540 ZS dzinēja jaudu iekaroja žurnāla AUTO BILD SPORTSCARS lasītāju sirdis. Viņi Alfa Romeo visu laiku jaudīgāko automašīnu Giulia GTAm iebalsoja kā „AUTO BILD SPORTSCAR 2021. gada Labāko Automašīnu”. Lasītāju izvērtēšanai kopumā tika piedāvāti 109 aktuālākie sporta automašīnu modeļi. Giulia GTAm uzvara vainagoja klases „Sedani un Universāļi” svarīgākās kategorijas.

 

Pagājušajā gadā žurnāla AUTO BILD SPORTSCARS lasītāji kā uzvarētāju izvēlējās Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio. Šogad kārta uzvarēt pienācās Giulia GTAm. Šis itāļu zīmolam ir ievērojams sasniegums un svarīgs iemesls lepoties. Abi apbalvojumi iemieso Vācijas sporta automašīnu fanu cieņas apliecinājumu Alfa Romeo.

 

Vien 500 eksemplāros izgatavotās Giulia GTA plaši pazīstamais nosaukuma akronīms nozīmē „Gran Turismo Alleggerita” („samazinātā svara luksusa sporta kupeja”), godinot vienu no leģendārākajām automašīnām zīmola spožajā vēsturē – 1965. gada Giulia Sprint GTA. Tā kā Giulia GTA izstrādē plaši tiek pielietoti īpaši viegli materiāli, tās svars ir samazināts par līdz pat 100 kg, salīdzinot ar Giulia Quadrifoglio, un tā ir aprīkota ar uzlabotu 540 ZS Alfa Romeo 2,9 litru V6 divu turbokompresoru dzinēja versiju, kas nodrošina specifisku, savā klasē labāko jaudu – 187 ZS/l. Turklāt automašīna nodrošina arī unikālu sniegumu gan trases apļa laika jomā, gan paātrinājuma jomā. Tai ir īpaši izstrādāta aerodinamika, balstoties uz tehniskajām zināšanām, kas iegūtas Formula 1 sacīkstēs, pateicoties sadarbībai ar Sauber Engineering.