ALFA ROMEO F1
ORLEN KOMANDA. IR DZIMUSI C42.


Pēc nedēļu ilgas testēšanas Barselonā beidzot tika prezentēta C42, kas ieguvusi uzmanību piesaistošu sarkanbaltu apdari. Jaunākais Alfa Romeo F1 ORLEN komandas sacīkšu dalībnieks ir noslēdzošais elements, kas nepieciešams ārkārtīgi intriģējošai Pirmās formulas sezonai.

C42, kas ir pirmā Hinvilā atbilstoši maksimālā budžeta noteikumiem izstrādātā formula un kuru ir konstruējusi tehniskā direktora Jana Monšo vadītā komanda, pilnībā izmanto jaunās gaisa spilvena efekta grīdas, uzlaboto aerodinamikas elementu komplekta un 18 collu zema profila riepu diktētās iespējas. Tā ir sacīkšu automašīna, kas radīta uzvaras virsotņu sasniegšanai un kurai jaudu piešķir jauns un uzlabots Ferrari dzinējs.

Sarkanbaltais krāsojums, ko radījis Centro Stile Alfa Romeo, ir brīnišķīgs, taču neuzkrītošs cieņas apliecinājums Alfa Romeo un Sauber Motorsport vēsturiskajiem dizainiem un mantojumam. Dzinēja zona ir ieguvusi sarkanu krāsojumu ar diagonālu krāsu pārejas līniju, kas paspilgtina dizaina dinamismu. Vēsturiskajam Alfa Romeo uzrakstam piederas diagonālais izvietojums, atsaucoties uz 20. gadsimta sākuma stilu. Zem tā ir izvietots uzraksts „Tonale” – nesen prezentētā pirmā SUV nosaukums. Augšējā daļā redzams sportiskā gara simbols Quadrifoglio jeb četrlapu āboliņa lapiņa, bet spoilera aizmuguri rotā Itālijas karogs, lepni izceļot Alfa Romeo uzrakstu.

Valteri Botasa, 10 posmu uzvarētāja, un Džou Guaņju, pirmā F1 pilota no Ķīnas un vienīgā 2022. gada jaunpienācēja, vadībā C42 ir gatava atstāt satriecošu iespaidu.