2022. GADA IZSTĀDE LE MANS CLASSIC:
JAUNĀ TONALE HIBRĪDAUTOMOBIĻA DEBIJA FRANCIJĀ

Le Mans Classic ir viena no nozīmīgākajām auto izstādēm vēsturē, tāpēc par godu 10. izstādei Alfa Romeo nolēma prezentēt savu jauno Tonale hibrīdautomobili, kas ir zīmola metamorfozes simbols.

 

Jaunais Tonale hibrīdautomobilis ir zīmola pirmais elektrificētais kompaktais SUV. Tā 48 V hibrīddzinējs un pilnīgi jaunā mainīgas ģeometrijas turbokompresora (VGT) sistēma ļauj pievadīt jaudu riteņiem pat tad, kad ir izslēgts iekšdedzes dzinējs.

 

Jaunais Tonale hibrīdautomobilis izved ielās zīmola atpazīstamo dizainu. Tas nozīmē, ka šajā automobilī ir integrēti daudzi stilistiskie elementi, kas iezīmējuši pasaules autosporta vēsturi. Piemēram, „GT stila līnija”, kas stiepjas no aizmugurējās daļas līdz priekšējiem lukturiem, ir aizgūta no 20. gadsimta 60. gadu Giulia GT modeļu formām.

 

10. Le Mans Classic auto izstādē, kas norisinājās 1. jūlijā, faniem bija iespēja veikt testa braucienu gan ar jauno Tonale hibrīdautomobili, gan visu Alfa Romeo modeļu klāstu. Turklāt visi dalībnieki varēja aplūkot dažus no modeļiem, kuri ir sarakstījuši neaizmirstamas Alfa Romeo un Lemānas 24 stundu sacīkšu vēstures nodaļas.