MONCAS AUTODROMA 100. GADADIENA:
ALFA ROMEO ATZĪMĒ AR PASĀKUMU TRIBE DAYS (CILTS DIENAS)

Par godu Moncas autodroma 100. gadadienai Alfa Romeo rīkoja aizraujošu un ikonisku starptautisko tikšanos, veltot to Alfa Romeo „Cilts” kaislībai un zīmola nesaraujamajai saiknei ar autodromu. Pasākuma nozīmību atainoja divas izvēlētās norises vietas: Alfa Romeo muzejs Arezē un Baloko testu poligons. 

Sestdienā, 10. septembrī, un svētdienā, 11. septembrī, pasākuma galvenās varones bija 100 Giulia GTA automašīnas no 500 saražotajiem eksemplāriem, tādējādi godinot Alfa Romeo un Moncas autodromu vienojošās autosporta kaislības simtgadi. Pasākumā piedalījās arī 112 auto kolekcionāri – autoklubu dalībnieki no visas Eiropas: katrs no viņiem pārstāvēja vienu zīmola ikonisko modeli, atzīmējot Itālijas zīmola leģendāro, 112 gadus seno vēsturi.  

Tā bija svinībām bagātīga nedēļas nogale, kas iekļāva arī divas iespaidīgas parādes: pirmā notika sestdien, 10. septembrī, tieši vēsturiskajā trasē; nākamajā dienā otrā parāde sasniedza Moncas autodromu, izbraucot no muzeja Arezē un stiepjoties gar dažām no ievērojamākajām Milānas vietām.