ALFA ROMEO TONALE,
GATAVOJAS DOTIES TRASĒ
VALTERI BOTASA UN DŽOU GUAŅJU VADĪBĀ


• Visa Alfa Romeo F1 ORLEN komanda pulcējās atpūtas brīdim La Thuile pilsētā, Itālijā, lai maksimāli koncentrētos un uzkrātu spēkus pirmssezonas testiem Barselonā. 

• Papildinot divu jauno pilotu, Valteri Botasa un Džou Guaņju, pievienošanos Alfa Romeo komandai, Tonale debitē kā zīmola pirmais kompaktais elektriskais SUV. Tonale, kas nesen tika prezentēts starptautiskajai presei, iezīmē Alfa Romeo metamorfozi un virza uzņēmumu jaunajā savienojamības un elektrifikācijas laikmetā.

Dažas pēdējās dienas Alfa Romeo F1 ORLEN komanda aizvadīja pirmssezonas pārtraukumu, apmetoties brīnumskaistajā Alpu kūrortpilsētiņā La Thuile. Vienotības un koncentrēšanās gaisotnē komanda pievērsās savas stratēģijas un mērķu izstrādei gaidāmajam pasaules čempionātam. Vadību uzņēmās Alfa Romeo izpilddirektors Žans Filips Imparato un Alfa Romeo F1 ORLEN komandas vadītājs Frederiks Vasērs, kuriem atbalstu sniedza visa vadības un komunikācijas komanda.

Protams, neaizmirstot jaunos pilotus – Valteri Botasu un Džou Guaņju. Sākot ar šo sezonu, viņi, pilotējot jauno vienvietīgo C42 formulu, trasē izpaudīs visu darbā ieguldīto komandas aizrautību. 2022. gada sezona ir aizraujošiem izaicinājumiem pārbagāta un iekļauj ievērojamu izmaiņu, ko nosaka jaunie noteikumi, kuru mērķis ir padarīt sacīkstes ārkārtīgi intriģējošas.
Dažas dienas pēc oficiālās prezentācijas starptautiskajai presei Tonale goda viesa statusā debitēja Itālijā kā pirmais kompaktais elektriskais SUV, tādējādi iezīmējot zīmola metamorfozi. Saglabājot uzticību savam cēlās itāļu sporta meistarības garam, kas izkopts kopš 1910. gada, Alfa Romeo, izlaižot Tonale, vienlaikus īsteno radikālu evolūciju ar mērķi pielāgoties jaunajam savienojamības un elektrifikācijas laikmetam. Atpazīstamais itāļu dizains ir ārkārtīgi uzticīgs koncepcijai, kas radījusi tā pamatvērtības. Tehnoloģija, kas pārspēj līdzšinējās, un maksimālas savienojamības iespējas kombinācijā ar pilnībā jaunu informējoši izklaidējošo sistēmu. Alfa Romeo modelim Tonale ir izstrādājis unikālus un ekskluzīvus tehniskos risinājumus, lai izceltu tā vēsturisko garu un piedāvātu klientiem unikālu, zīmolam raksturīgu autovadīšanas pieredzi, kur pedantiska katra elementa izstrāde iet roku rokā ar pastāvīgiem augstākās kvalitātes meklējumiem.
Tonale piedāvā patiesu elektrificētās autovadīšanas pieredzi: savu ekskluzīvo debiju piedzīvo pilnīgi jaunā hibrīda sistēma ar Alfa Romeo specifisko maināmas ģeometrijas turbokompresoru, kas spēj nodrošināt dzinējspēku pat tad, kad ir izslēgts iekšdedzes dzinējs.
275 ZS uzlādējamā hibrīddzinēja Q4 pilnpiedziņas versija ir savā klasē labākais piedāvājums – elektriskais režīms pilsētas ciklā ļauj nobraukt līdz pat 80 km* attālumu, tādējādi padarot automašīnu par visjaudīgāko un efektīvāko sērijā.
Klienti Alfa Romeo pasaulē ieņem centrālo lomu. Produktu un pakalpojumu kvalitāte ir pacelta maksimālā līmenī, nodrošinot pilnībā pārveidotu klientu pieredzi.
Papildinformāciju un plašāku informāciju par Tonale skatiet šeit: saite

La Thuile, kas pazīstama kā Monblāna mežonīgā puse, uztur un saglabā savu auru – kalnu kūrorts, kas atrodas tālu prom no juceklīgās ikdienas dzīves. Šādās vietās cilvēki var izjust saikni ar pirmatnīgo dabu, kam piemīt spēja reģenerēt un veicināt labsajūtu, tāpēc šī bija ideāla vide Alfa Romeo komandas sapulcēšanai.
Ideāli apstākļi – elpu aizraujoša kalnu ainava un itāļu tradicionālā laipnā uzņemšana un izcilības tradīcijas.

* Provizoriskie dati, kas var tikt mainīti saskaņošanas laikā