Stelvio Quadrifoglio


Uzdrīkstieties sajust vienreizēju adrenalīna sajūtu

DZIMIS MĀŅTICĪBĀ, IZAUDZIS PAR LEĢENDU
Aizsākumi

Tas viss sākās 1923. gadā, kad Ugo Sivocci uzvarēja sacīkstēs „Targa Florio” ar „Alfa Romeo RL”, uz kura bija zaļa četrlapu āboliņa simbols, ko viņš uzkrāsoja uz balta dimanta pamata. Diemžēl jau dažus mēnešus vēlāk Sivocci gāja bojā traģiskā negadījumā — automašīna, kuru viņš vadīja, nebija viņa laimīgais „Quadrifoglio”. Kopš šīs skumjās dienas Sivocci veiksmes talismans kļuva par „Alfa Romeo” bezkompromisa kaislības simbolu motosacīkstēs — tradīciju, kas ir dzīvojusi gadu desmitiem.

QUADRIFOGLIO UZVARAS MANTOJUMS
Vispasaules triumfa simbols

Nosauciet jebkuras nozīmīgās sacīkstes, trasi vai čempionātu, un jūs atminēsieties, ka „Quadrifoglio” emblēma, kam tikusi pievērsta liela uzmanība slavas zālē, ir bijusi it visur: 1925. gadā „Alfa Romeo” ieguva savu pirmo GP uzvaru pasaules čempionātā, savukārt 1950. un 1951. gadā tas izcīnīja pirmos divus titulus Formula 1 sacīkstēs. Šie ir tikai daži no daudzajiem sasniegumiem uzvaru sērijā, tostarp uzvaras 5 pasaules čempionātos un simtiem Itālijas un Eiropas čempionāta titulu. Šīs uzvaras ir vairāk nekā tikai daļa no „Alfa Romeo” vēstures; tās ir kļuvušas par katra „Quadrifoglio” modeļa neatņemamu sastāvdaļu.

„GIULIA QUADRIFOGLIO"

Godalgotā „Alfa Romeo” modelis „Giulia Quadrifoglio” nav tikai jaudīgākā „Alfa Romeo” sporta automašīna, kāda jelkad radīta lietošanai uz ceļa. Tas atspoguļo tehnoloģiju un emociju apvienojumu, kāds var būt tikai tādam zīmolam kā „Alfa Romeo”. Tie nav tikai mūsu vārdi — žurnāla „What Car?” eksperti atzinuši „Alfa Romeo” modeli „Giulia Quadrifoglio” par „Gada auto 2019 — Gada veiktspējas auto”.

„STELVIO QUADRIFOGLIO"

Stelvio Quadrifoglio piemīt vienreizēja dzinēja jauda, kura attīsta līdz 510AG. 2,9 V6 „Bi-Turbo“ dzinējs strādā kopā ar Q4 četru piedziņas riteņu sistēmu, nodrošinot maksimālu drošību un lielu produktivitāti, neatkarīgi no tā, kāds ir vadītāja noskaņojums. Neatkārtojamu auto vadīšanas pieredzi nodrošinās braukšanas režīmi, kas gatavi pieveikt sporta, rutīna, sezonas ceļa trases. Vienreizējs Race režīms automašīnu uzticēs tieši Jūsu rokām.

BEZKOMPROMISA SNIEGUMA SIMBOLS
Sākusies jauna „Quadrifoglio” ēra

„Stelvio Quadrifoglio”, kam piemīt labākais, ko sniedz mūsdienu inovācijas, precīzi reprezentē „Alfa Romeo” jaunās vērienīgās ēras jauno modeli. Automobiļa izgatavošanā plaši izmantoti īpaši viegli materiāli, savukārt izcilais 2,9 litru biturbo V6 benzīna dzinējs ar 510 zirgu spēku nodrošina izcilu jaudas un masas attiecību. Masas sadalījums starp asīm ir 50:50, tāpēc šim modelim ir ideāls izsvarojums, turklāt atgriešanās pie aizmugurējo riteņu piedziņas vēl vairāk uzlabo vadāmību un dinamismu. Pateicoties šīm iespaidīgajām iezīmēm, kas tika īpaši izstrādātas „Quadrifoglio” modeļiem, četrlapu āboliņa logotipam ir lemts kļūt par nepārspējamu „Alfa Romeo” izcilības preču zīmi vēl daudzus gadus.

FUNKCIONALITĀTES PAPILDINĀTS SNIEGUMS

Stelvio Quadrifoglio ir aprīkots ar jaunu kabīni, kas pielāgota autovadītāja vajadzībām, un iespaidīgām tehnoloģijām, tostarp pieejamajām 2. līmeņa autonomās vadības funkcijām. Tā pārveidotais un izsmalcinātais interjers ir veidots sacīkšu automašīnu iedvesmotā stilā, kas maksimāli uzlabo funkcionalitāti, neupurējot sniegumu.

8,8 COLLU SKĀRIENEKRĀNS

Izveidojiet savienojumu ar savām multivides sistēmām

Jaunais 8,8 collu skārienekrāns, kam nodrošināta ikonu izkārtojuma personalizēšanas iespēja, atvieglo un padara ērtāku piekļuvi multivides sistēmām un rīkiem. Tajā ir integrēta arī 3D navigācijas sistēma.

BEZVADU UZLĀDE

Novērsiet kabeļu radīto jucekli kabīnē, izmantojot pieejamās bezvadu uzlādes ērtības.

AKTĪVĀ AUTOVADĪTĀJA ASISTĒŠANAS SISTĒMA

Vadiet automašīnu bez satraukuma. Aktīvo autovadītāja asistēšanas sistēmu pakotnē pieejamās brīdinājuma funkcijas un 2. līmeņa autonomās vadības sistēmas tehnoloģija brauciena laikā sniedz autovadītājiem papildu pārliecību.

UZLABOTĀ VIDUSKONSOLE

Pateicoties pārveidotajam izkārtojumam, uzlabotajiem vadības elementiem un jaunās trīskrāsu emblēmas piešķirtajam stilam, uzlabotā viduskonsole vēl nekad iepriekš nav tik pilnīgi iemiesojusi Alfa Romeo garu.