ALFA ROMEO GIULIA

Automašīnas unikalitāte slēpjas spējā nodrošināt nepārspējamu autovadīšanas pieredzi un emocijas.

RAKSTURĪGĀS IEZĪMES

Atpazīstams dizains

Itāļu dizains pilnvērtīgā Alfa Romeo stilā

Paplašinātās vadītāja palīgsistēmas

2. līmeņa autonomā vadība

50/50 Svara sadalījuma

Ideāls līdzsvars nepārspējamai autovadīšanas dinamikai

Alfa™ Link amortizācija

Augstāka precizitāte, maksimāls komforta līmenis

ATRUNA

Attēli ir paredzēti kā piemēri, tiem ir tikai ilustrējošs raksturs. Atainotie krāsu toņi un elementi reālajiem automobiļiem var nebūt pieejami vai var atšķirties, piemēram, tehnisku un/vai ražošanas, un/vai komerciālu iemeslu dēļ. Dažos attēlos var būt atainoti piederumi un/vai aprīkojums, kas neietilpst standarta komplektācijā un kas reālajiem automobiļiem var būt īpaši jāpasūta par papildu samaksu.

Tehnoloģija

MEHĀNISKO RISINĀJUMU UN EMOCIJU SIMFONIJA

Alfa Romeo Giulia apvieno dizainu, jaudu un inovāciju, kas iespējams, pateicoties patentētām tehnoloģijām un vieglu materiālu izmantojumam ar mērķi nodrošināt unikālu autovadīšanas piedzīvojumu. Q2 vai Q4 sistēmas un IBS bremžu elektroniskās vadības sistēmas komandas tiek reāllaikā apstrādātas ar ritošās daļas vadības sistēmas starpniecību.

Pilnveidotā vadīšanas sistēma

TEHNOLOĢIJAS IEDVESMOTS SKAISTUMS

Alfa Romeo Giulia izstrādē ir pielietota prasme panākt līdzsvaru starp tradicionālās autovadīšanas kaislību un modernām automatizētajām autovadīšanas sistēmām, tādējādi nodrošinot 2. līmeņa autonomo vadību. Giulia ir aprīkota ar sistēmām, kas viedā veidā uzrauga automašīnas apkārtējās vides apstākļus, lai saglabātu vadību un radītu izcilu autovadīšanas baudījumu.

Informējoši izklaidējošā sistēma

IZBAUDI VISAPTVEROŠU INTUITĪVO TEHNOLOĢIJU BAGĀTĪBU

Intuitīvi žesti nodrošinās nevainojamu Alfa Romeo Giulia vadīšanas pieredzi.

Sniegums

PĀRVALDI CEĻU, IZBAUDOT AUTOVADĪŠANAS PROCESU

Efektīvi, augsta snieguma dzinēji. Ar aizmugurējo piedziņu saderīga šasija, inovatīvas piekares sistēmas un nepārspējama masas un jaudas attiecība.Plašs dīzeļdzinēja un benzīna dzinēja modeļu klāsts – no 160 līdz pat 280 ZS. Ieskaties šeit, lai noskaidrotu pieejamību un papildinformāciju, kā arī, lai konfigurētu savu versiju.

ATRUNA

Giulia klāsta degvielas patēriņš (l uz 100 km): 8,4 – 4,8; CO₂ izmeši (g/km): 190 – 126.
Vērtības noteiktas kombinētajam ciklam saskaņā ar Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru (WLTP). Informācija atjaunota 26.05.2021. Vērtības ir norādītas vienīgi salīdzināšanas nolūkā.

Izmēri

ATRUNA

Attēliem ir vienīgi ilustratīva nozīme. Lai noskaidrotu precīzus produkta datus un krāsu klāstu, ieskaties: https://carconfigurator.alfaromeo.com/lv_LV/giulia/#/version

Testa brauciens

Rezervē testa braucienu un izmēģini unikālo pieredzi, ko sniedz brauciens Alfa Romeo automašīnā.

Brošūras

Iegūsti visu nepieciešamo informāciju par savu iecienītāko Alfa Romeo automašīnas modeli. Lejupielādē informatīvo brošūru.

Pārstāvniecības

Ierodieties tuvākajā pārstāvniecībā aplūkot uz izmēģināt “Alfa Romeo” automašīnas