Stelvio

TEHNOLOĢIJAS IEDVESMOTS SKAISTUMS

“Stelvio Estrema”

Tehniskais progress un automašīnas braukšanas dinamika apvienojas “Stelvio Estrema”, kuru iedvesmojis sportiskums, kas atklāj vēl neatklātu harmoniju starp autovadītāju un automašīnu. Atklājiet ierobežota izlaiduma “Stelvio Estrema”.

Izteiksmīgāka sportiskā daba

Automašīna, kuru iedvesmojusi jaudīgākās Alfa Romeo versijas “Quadrifoglio” dvēsele. Ekskluzīvas sporta detaļas, kuras sastapsiet tikai ierobežota izlaiduma “Estrema” versijā, padarīs izteiksmīgāku automašīnas sportisko garu. Karbona V formas priekšējā reste, 19 collu vieglmetāla diski, melnas krāsas bremžu suporti, karbona spoguļu nosegi.

Inovatīva elegance, kuru iedvesmo sportiskums, vēl patīkamākai automašīnas vadīšanai

“Stelvio Estrema” interjerā elegances sajūtu veido augstākās kvalitātes materiāli un risinājumi, kuri izveido harmonijas sajūtu starp autovadītāju un automašīnu. Ar ādu apvilkta pārnesumu svira un roku balsti izveidos sportisku eleganci. Atjaunotā multivides sistēma kopā ar 8,8″ skārienjutīgu ekrānu ir vieglāk sasniedzama un intuitīvāka. Ar ādu apvilktie sēdekļi un Alcantara iestarpinājumi ir lielisks komforta apvienojums un sportiskuma izteiksme. “Harman Kardon” audio sistēma kopā ar 14 skaļruņiem sniegs nevainojamu un ļoti tīru skaņu.

STELVIO ESTREMA PASŪTĪJUMS

Leģendārā “Quadrifoglio” dvēsele, kas augšāmcēlusies dzīvošanai ikdienas sporta auto vadīšanai izveidotajā automašīnā. Sazinieties ar oficiālo pārstāvi un pasūtiet ierobežotā izlaiduma versiju pirmie.

Vadīšanas radīts saviļņojums, daudzpusība, komforts.
Tagad tehnoloģiski vēl pilnveidotāks.

No nulles līdz 100 km/h 5,7 sekunžu laikā. 306 pēdmārciņu griezes moments. 280 zirgspēki.

Adaptīvā piekare

Itālijas ādas apdare

8,8 collu skārienekrāns

Pieejama bezvadu uzlāde