Stelvio

STELVIO

IEMĪLIET AUTO VADĪŠANU NO JAUNA!

VISURGĀJĒJS ENTUZIASMA PILNO ITĀLIEŠU ACĪM

ALFA ROMEO “Stelvio” ir visurgājējs, kam dots slavenās Itālijas kalnu pārejas vārds. Sportiskai, stilīgai un patīkamai braukšanai radītajai automašīnai piemīt modernas formas, tā ir ērta un praktiska. Neatkarīgu drošības ekspertu “Euro NCAP” maksimāli novērtēta ar piecām drošības zvaigznēm, tā vienmēr gatava braucienam.

MODELIS AR VAROŅA SIRDI

ALFA ROMEO “Stelvio” – viens no praktiskākajiem, sportiskajiem SUV. Šajā modelī vadītājs sēž augstu un ērti, palielinātas priekšējās arkas ļauj vieglāk redzēt un sajust visurgājēja gabarītus. Sportiska stūre, lielas pārnesumu pārslēgšanas sviras, īsta koka un kvalitatīva ādas apdare, interjeru pārvērš vēl vienā nepieciešamībā, bez kuras nav iedomājams neviens maršruts.

MAZ RUNĀ, DAUDZ DARA

Jaunās paaudzes visurgājējā valda miers, jo “Stelvio” dzinējs strādā ļoti uzticami un klusi. Pietiek vien divas reizes pavilkt pārnesumu sviru, nospiest akseleratora pedāli līdz galam, un pasažieri būs patīkami piespiesti sēdekļiem, bet izjūtas pastiprinās dobjā dzinēja rūkšana. Kāpēc runāt, ja var darboties?

PIEVILCĪGS UN UZTICAMS

Izturīgi būvētais sportisko parametru ALFA ROMEO “Stelvio” papildināts ar efektīvām aerodinamiskām apdares detaļām, kuras to pārvērš dinamiskā, atlētiskā un ekspresīvā modelī. Modernais SUV virtuozi veic jebkādus pagriezienus, bez diskomforta un neparastām skaņām, izlīdzina visus ceļa negludumus un nodrošina izcilu tajā braucošo pasažieru aizsardzību.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums