Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo jauna vēsturiskā lapa

Jaunais „Alfa Romeo Tonale” premium kompaktais SUV ir „Alfa Romeo” solis uz jauno elektrifikācijas ēru. Unikālas eksterjera un interjera detaļas, kuras iedvesmojušas vēsture un kuras atklāj „Alfa Romeo“ DNR. Savukārt vieglā un uzlādējamā hibrīda versija nodrošina tikai „Alfa Romeo” raksturīgo automašīnas vadīšanas dinamiku un baudījumu.

Book a test drive

A uniqueness that cannot be hidden. Driving dynamics that cannot be replicated. All this in the new Alfa Romeo hybrid model. The journey that offers the exclusive driving experience begins here

 

Augstākais kvalitātes „Tonale” interjers

„Tonale” interjers izgatavots no augstākais kvalitātes materiāliem: mājīgs interjera apgaismojums, izvēles iespējas starp zamšādas „Alcantara” sēdekļiem, ādas apsildāmajiem un ventilējamiem sēdekļiem. Tas viss ļaus sajust patiesu itāliešu komfortu.

Jaunās viedās funkcijas

Jaunā „Tonale” galvenā uzmanība paredzēta automašīnas vadītājam. Visi tehnoloģiskie risinājumi piemēroti vēl lielākam baudījumam, braucot ar „Tonale”. Mūsdienīgumu nodrošinās TFT ekrāni: 12,3 collu „Cannocchiale” - „binokļa” formas, vadītāja vadības paneļa ekrāns un 10,25 collu „Uconnect®” audio sistēmas ekrāns, kuram ir bezvadu mobilās ierīces savienojums. Ekrānos tiek sniegta visa nepieciešamā informācija, lai ceļojuma mērķi Jūs sasniegtu maksimāli droši.

Jauns „Alfa Romeo” etaps – elektrifikācija un sportiskums

Jaunā ērā „Alfa Romeo” sper pirmos soļus ar vieglā un uzlādējamā hibrīda versijām. Vieglais hibrīda „VGT” benzīna dzinējs kopā ar elektrības dzinēju var sasniegt 160 AG, braukšanas gaitā tiek uzlādēta baterija. Uzlādējamā „Tonale” hibrīda versija var sasniegt 275 AG ar 15,5 kWh akumulatora palīdzību. Tā ir sportiskākā savas klases automašīna, kura ieskrienas līdz 100km/h vien 6,2 sekundēs.

D.N.A braukšanas režīmi

D.N.A sistēma nodrošina, ka elektrificētā „Tonale” modeļa automašīnas vadīšanas baudījums nepiekāpsies citiem „Alfa Romeo” modeļiem.
„Dual Power” režīms nodrošina maksimālas ekspluatācijas īpašības ar maksimālu abu dzinēju jaudu. Ar EMOZIONE pogu iespējams precīzi sakalibrēt akseleratora pedāli, efektīgi bremzēt un palielināt stūres reakcijas jutīgumu. „Natural” režīma pārslēgšana starp elektrisko un iekšdedzes dzinēju noris pilnībā automatizēti. Tā ir lieliska izvēle ikdienas braukāšanai, kad degvielas patēriņam nav kompromisa ar jaudu. Izvēloties „Advanced Efficiency” režīmu, kurš paredzēts maksimālai degvielas patēriņa taupīšanai, „Tonale” izmanto tikai elektriskās piedziņas jaudu.

Baudījums vadīt mašīnu, pateicoties drošības funkcijām

Drošības funkcijas palīdzēs izvairīties no dažādām situācijām un aizsargās tikko iegādāto automašīnu. Viedās funkcijas kļūs par neaizvietojamu palīgu un stūrmani Jūsu ceļojumos. Iekārtojieties ērti un pievērsiet uzmanību drošības funkciju signāliem, pateicoties kuriem ceļojuma mērķi sasniegsiet pārliecināti un droši.

Vislabākā savā klasē automašīnas vadīšanas dinamika

Jaunā „Tonale” pārstiedz ne tikai ar ekskluzīvu izskatu, bet arī ar „Alfa Romeo” raksturīgo automašīnas vadīšanas dinamiku, kas sniegs jaunas emocijas. Sporta automašīnas vadīšanai uzticību saglabā D.N.A režīmi, kuri ir gatavi parādīt vēl neredzētas hibrīda iespējas. Savukārt „Tonale” manevrētspēju nodrošina „Alfa ™ Link” sistēma, kura nodrošinās saķeri ar ceļa segumu, savukārt automašīnas vadīšana kļūs ļoti ātra un precīza. Q4 sistēma – četru riteņu piedziņas „Tonale” nodrošina maksimālu drošību un produktivitāti – saķeres momenta sadalīšana atvieglo automašīnas vadīšanu.