QUADRIFOGLIO.
VIENMĒR ATBALSTOT
TOS, KURI UZDRĪKSTAS

Alfa Romeo vislabākā snieguma automašīnu leģendārā emblēma

BEZKOMPROMISA SNIEGUMA SIMBOLS

Pateicoties inovācijām un augstajiem snieguma rādītājiem, Giulia Quadrifoglio un Stelvio Quadrifoglio iemieso Alfa Romeo sportisko garu un autovadīšanas baudījumu.
Konstrukcijā izmantotie īpaši vieglie materiāli un izcilais 2,9 l, 510 ZS V6 dzinējs ar diviem turbokompresoriem garantē nevainojamu masas un jaudas attiecību.

Leģendas zīme

VEIKSMES SIMBOLAM
KĻŪST PAR LEĢENDU

Šis stāsts aizsākās 1923. gadā. Ugo Sivoči uzvarēja autosacīkstēs Targa Florio, vadot Alfa Romeo RL, kuru rotāja autobraucēja pašrocīgi zīmēta zaļa četrlapu āboliņa lapiņa uz balta romba fona. Diemžēl pēc dažiem mēnešiem Sivoči gāja bojā traģiskā negadījumā: toreiz autobraucēja testēto automobili nerotāja viņa veiksmes simbols – Quadrifoglio jeb četrlapu āboliņa lapiņa. Šajā skumjajā dienā Sivoči veiksmes amulets kļuva par mūsu autosacīkšu kaislības simbolu un šī tradīcija ir saglabājusies desmitgadēm ilgi.

QUADRIFOGLIO TRIUMFA MANTOJUMS

Izpētot jebkurus ievērojamākos rallijus, sērijauto sacensības vai čempionātus, to slavas galeriju augstākajās pozīcijās figurē Quadrifoglio emblēma. Alfa Romeo 1925. gadā triumfēja pašā pirmajā FIA Grand Prix pasaules čempionātā, kā arī pirmajās divās Formula 1 sacīkstēs 1950. un 1951. gadā. Šie ir vien daži no daudzajiem sasniegumiem uzvaru sērijā, kuru veido 5 pasaules čempionāta tituli un simtiem Itālijas un Eiropas titulu. Šīs uzvaras nav vienkārši Alfa Romeo vēstures daļa, bet gan neatņemams katra Quadrifoglio modeļa komponents.

Konstruēta uzvarai

GIULIA QUADRIFOGLIO

Atklāj Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio pašapziņas spēku. Bezkompromisa sniegums, ideāls līdzsvars, griezes momenta un jaudas sadalījums atbilstoši aktuālajiem braukšanas apstākļiem – tās ir priekšrocības, kas ļauj izbaudīt savu emociju augstāko pakāpi.

STELVIO QUADRIFOGLIO

Izjūti patiesu autovadīšanas baudījumu ar Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio: tā izstaro īstenu jaudu, kas ir pārdomāti apvienota ar izsmalcinātu eleganci un progresīvām tehnoloģijām, lai Tevī iedvesmotu spēcīgas emocijas..